21 mei 2026

Feestelijke start bouw samen met toekomstige bewoners

De bouw van Blossom in Rootz Haarlem is officieel van start! Samen met toekomstige bewoners en betrokken partners werd deze bijzondere mijlpaal feestelijk gevierd tijdens een gezellige bijeenkomst op locatie.

Feestelijke start bouw samen met toekomstige bewoners

De middag stond volledig in het teken van ontmoeting, enthousiasme en vooruitkijken. Een bijzonder moment was het symbolisch ingraven van de time capsule door toekomstige bewoner van Blossom. Een mooi en persoonlijk gebaar dat perfect laat zien waar Rootz voor staat: een plek waar straks mensen van verschillende leeftijden en achtergronden samenleven.

Onder het genot van een hapje en drankje ontstonden mooie gesprekken tussen toekomstige buren, betrokken partners en geïnteresseerden. Er werd gelachen, vooruitgeblikt en samen geproost op alles wat nog komen gaat. De feestelijke sfeer en het enthousiasme maakten het een middag om met veel plezier op terug te kijken.

Blossom is inmiddels het derde woongebouw binnen Rootz waarvan de bouw is gestart en biedt ruimte aan 146 koopappartementen. Met de warme architectuur, groene omgeving en levendige buurtvoorzieningen groeit hier een bijzondere nieuwe plek om thuis te komen in Haarlem.

Startbouwrootzblossomhaarlem 60
Startbouwrootzblossomhaarlem 62

Nog enkele appartementen onder optie

De belangstelling voor Blossom blijft groot. Op dit moment zijn nog enkele appartementen onder optie.

Heb je interesse in wonen in Blossom? Neem dan contact op met de makelaar om de mogelijkheden voor de reservelijst te bespreken. Mocht een optie komen te vervallen, dan ben je er als eerste bij.

Interesse?

Neem contact op met het verkoopteam.

Naar contactpagina